PROJEKČNÍ A INŽENÝRSKÉ STUDIO

RealizaceAktualityProfil firmyNabízené službyKontakt

Aktuality

Projekt rodinných domků Triodad dokončen
Více fotek ve vyšším rozlišení a další informace zde.
   

16 řadových rodinných domů Prachovník
    
V současné době pracujeme na akci 16 řadových rodinných domů Prachovník. Celá akce má 3 etapy, nyní již pracujeme na etapě třetí. První dvě etapy investor již rozestavěl, třetí bude zahájena v létě letošního roku. Bližší informace na internetových stránkách www.prachovnik.cz. U tohoto projektu jsme použili moderní řešení propojení obytného prostoru se zahradou, celoprosklenými stěnami bez parapetu a bez nadpraží. Naše stránka o projektu.

3 řadové rodinné domy Triodad
    
Projekt pro společnost Triodad zajišťuje komfortní bydlení pro vrcholný management významné průmyslové firmy Moravskoslezského kraje včetně rekreačních aktivit. U bazénu jsme navrhli použití nejnovějších úsporných technologií osvětlení pomocí plnobarevného LED osvětlení a dezinfekce vody UV technologií. Naše stránka o projektu.

Riverside Opava (areál bývalé továrny Karnola)
Pro vlastníka areálu bývalé továrny Karnola jsme zpracovali a odsouhlasili s Městem Opavou projekt využití území zbudováním komerčního, administrativního a bytového komplexu. Práci na dalších stupních dokumentace zahájíme ihned poté, co investor dokončí jednání o budoucím využití. Studie k prohlédnutí zde ve formátu PDF (Adobe Reader). Naše stránka o projektu.

 

 


 

Získali jsme titul Fasáda Moravskoslezského kraje 2004
Námi vyprojektovaná rekonstrukce fasáda budovy společnosti GM Projekt v Opavě získala v soutěži Fasáda Moravskoslezského kraje za rok 2004 hlavní cenu a cenu hlasování čtenářů a uživatelů internetu. Součástí fasády nejsou jen tradiční prvky jako slavnostní osvětlení a rozvody zabezpečovacího a kamerového systému, ale i rozvody automatického samozávlahového zařízení ke všem okenním truhlíkům s květinovou výsadbou.

 

 


    
 


© 2012 STUDIO 58 s.r.o.     webmaster